28 september 2022, Estonia
Eziil ICT Green projekti ülevaade
Kohtumise eesmärk on anda võimalus kõigil projektiga seotud osapooltel kohtuda ning saada ülevaade projekti seisust, plaanidest ja ees seisvatest väljakutsetest. Käsitletakse ka kahte suurimat toote fraktsiooni, mille sisu osas on selgus ja arendamisega alustatakse järgmistel perioodidel.
Üritus on põhiliselt suunatud projektiga seotud partneritele ning teisetele Eziili projekti tootjatele, kes soovivad projekti seisust saada paremat ülevaadet.

Asukoht
Täpsustamisel

Hind
Tasuta, vaja eelnevalt registreeruda.
Esitlejad
  • Maido Janke
    Eziil CEO ja ICT Green projektijuht
  • Kaido Karu
    Eziil tootejuht
  • Jaak Veebel
    Eziil juurutaja ja BOM osa tootejuht
Päevakava
09:30
Registreerimine

Osalejad saavad ennast registreerida üritusele vajalik on kirja panna oma osalus kirjalikult. Kohapeal pakutakse kohvi ja suupisteid. Võimalik enne algust suhelda esinejate, kui ka teiste osalejatega
10:00
Sissejuhatus

Ülevaade ajakavast ja planeeritud tegevustest päeva jooksul. Operatiiv küsimused ja üldine informatsioon.
10:20
Projekti hetke ülevaade

Annab ülevaate hetke seisust. Eelarve, partneritega koostöö, suurimad arendused, mis on tehtud. Milliseid muutusi on vajalik teha projektis ja miks. Partnerid, eelarve ja ajaplaan.
Suurimad ees seisvad väljakutsed.
11:00
Tootearendus järgnevad tootearendus plaanid

Üldine ülevaade, millega tegeletakse ja kus järgneva projekti perioodi jooksul. Mis on fookused ning miks on nad selliselt seatud.
12:00
Lõuna
13:15
BOM versiooni haldus

Tulemas välja uus lahendus BOM haldamiseks, mis muudab kogu loogikat kuidas käsitletakse BOM andmeid. Esitluse eesmärk on anda ülevaade, mis on tulemas. Kuidas seda saab kasutada ja milleks on selline muutus vajalik.
14:00
Kohvi paus
14:15
Projekti Co2 aruanne

Planeeritav Co2 aruandlus süsteem. Kuidas luuakse ning kuidas oleks plaanis ellu viia. Mida tootja peab selleks tegema, mida saab ning kuidas saaks oma äri jaoks tööle panna.
15:00
Päeva kokkuvõtte
16:00
Tehase külastus või mingid järel tegevused. Plaanid veel selgumas.
The goal of the project
The objective of Eziil's development project is to upgrade its existing production software to offer both existing and new customers at home and abroad even more opportunities to achieve more intelligent and efficient production through systematization and tracking. The "EZIIL" platform to be developed is suited for small and medium-sized production companies that do not currently have an overview of their production processes and also do not use software for optimizing their activities. EZIIL is specially designed for manufacturing companies with project-based production processes.
Asukoht
Asukoha info avalikustatakse kaks nädala enne toimumist.