01.08.2020
Eziil Production Intelligence OÜ osaleb Eesti-Norra koostööprogrammis "Green ICT"
Meil on rõõm teatada, et saime positiivse rahastusotsuse Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse poolt läbiviidava Eesti-Norra koostööprogrammi "Green ICT" esitatud taotlusele. Tuginedes meie idee spetsiifikale võistlesime tööstus-ja rohetehnoloogia kategoorias.
Projekti eesmärk

Eziil Production Intelligence OÜ arendusidee eesmärgiks on oma olemasoleva tootmistarkvara EZIIL edasiarendus ning terviklahenduse väljatöötamine. Toote terviklahendus aitab senisest veelgi efektiivsemalt kaasa tootmisettevõtete tööde planeerimisele ning automatiseerituse kasvule. Arendatav platvorm on kasulik eelkõige tootmisega tegelevatele ettevõtetele metalli- ja puidusektoris, kelle eesmärgiks on oma tootmisprotsesse efektiivsemaks ja loodussõbralikumaks muuta ning selle läbi kulusid alla tuua. Tulevikus on Eziil Production Intelligence OÜ meeskonnal plaanis oma tarkvara pakkuma hakata ka teiste sektorite tootmisettevõtetele.

Projekti oodatavad tulemused

EZIIL tootmistarkvara jaoks arendatavad funktsionaalsused aitavad muuta projektipõhiste tootmisettevõtete tööd tõhusamaks, parandades tootlikkust ja tarnetäpsust nii tarnijate kui ka ettevõtte jaoks. Samuti vähendab EZIIL'i kasutamine laovarude koormust. Tootmise haldamine läbi EZIIL tarkvara suurendab tellimuste haldamise võimekust ning sellest tulenevalt väheneb osakondade vahelisest teabevahetusest tingitud vigade arv ja töötajate stressitase.

Projekti tulemusena

• EZIIL tootmistarkvara on modulaarne ja paindlik järgides tööstusstandardeid. Lisaks standardiseeritud osadele võimaldab EZIIL moodulite / komponentide kiiret ning paindlikku kavandamist ja integreerimist, vastates tootmisettevõtete vajadustele.

• EZIIL tootmistarkvara võimaldab kiiret ja paindlikku integratsiooni teiste ettevõttes kasutatavate süsteemide (raamatupidamistarkvara jms) ja riistvaraga.

• EZIIL tootmistarkvara on disanitud viisil, et seda saaks osade kaupa kasutada, võimaldades lisamoodulite kiiret ja paindlikku integreerimist.

• EZIIL tootmistarkvara võimaldab kiiret juurutamist madalamate kuludega.

• EZIIL tootmistarkvara suudab mõõta kasutajate ökoloogilist jalajälge, pakkudes toodetud toodetele CO2 valideerimise sertifikaati.


Projekti number EU53941
Partnerid:


Mobi Lab OÜ

Thorgate Digital OÜ

Energex Energy Experts OÜ

Nordic Shelter Production OÜ

VMT Tehased AS

Eelarve: 1 733 862€

Periood: 36 kuud (01.08.2020-31.07.2023)

Projekti lisategevused

Projekti number 2014-2021.1.02.22-0187

Eelarve: 333 333€

Periood: 15 kuud (01.02.2023-30.04.2024)
Täpsem info inglise keelsel programmi lehel või võta meiega ühendust

Projektijuht: Maido Janke
Tel: +372 5196 6500
E-mail: info@eziil.com

This website uses cookies to ensure you get the best experience.
OK