Kliendilugu
HUUM

Eziili projektijuht Kelly, koolitaja Siim ja HUUM OÜ tootmisjuht Joosep
HUUM OÜ on alates aastast 2014 tegelenud saunakeriste tootmise ja müügiga Eestis ja mujal maailmas. Koostööd Eziiliga alustati hetkel, mil meeskond koosnes viiest liikmest ning ees ootas kiire kasv. Eziili abiga omab HUUM ülevaadet tellimuste täitmisest, meeskonnaliikmed koostavad tootmistellimusi ja jälgivad laoseisu.

Vajadus omada ülevaadet ettevõttes toimuvast

HUUM'i tootmisjuht Joosep Orav rääkis, et Eziili tõi tema töölauale ettevõtte tegevjuht Siim Nellis, kellele oli Eziili tarkvara silma jäänud. Enne Eziili kasutamist saadi ülevaade tellimustest ja laoseisust kasutades Exceli tabelit. Suurte ambitsioonidega HUUM'i meeskond mõistis, et Exceli tabeliga jätkamine ei ole pikas plaanis jätkusuutlik. Pärast esimest kohtumist Eziili tegevjuhi Maidoga tehti otsus Eziili rakendamiseks ettevõttes mõne päevaga. Lisaks võimekale tarkvarale nähti Eziili tiimi ambitsioonikust ja paindlikkust, mis lisas koostööpartneri osas kindlustunnet.
"Kindlasti läksime õigel hetkel andmebaasi kasutamise peale enne kui juhtus midagi suurt, näiteks kauba ära kadumine või mitte kohalejõudmine".
Valusad õppetunnid, mis jäid olemata

Rääkides Eziili kasulikkusest tõi Joosep välja, et suure tõenäosusega on Eziil päästnud meeskonna mitmest valusast õppetunnist. "Kindlasti läksime õigel hetkel andmebaasi kasutamise peale enne kui juhtus midagi suurt, näiteks kauba ära kadumine või mitte kohalejõudmine".

Lisaks valusate õppetundide ennetamisele märkis Joosep ära, kuidas raamatupidaja töö on muutunud Eziili kasutades oluliselt lihtsamaks. "Tänu olemasolevatele liidestustele ei pea raamatupidaja müüginimeste tööd käsitsi üle tegema, piisab sellest kui ta teeb õigetesse kohtadesse linnukesed".
Soovitused tootmistarkvara valimiseks

Tuginedes enda kogemusele soovitas HUUM ettevõtetel, kes kaaluvad tootmistarkvara kasutuselevõttu mõelda sellele, et koostööpartner võiks olla kodumaine ning pakuks kiiret kliendituge "Kui mul tekib küsimusi, siis ma soovin saada vastust võimalikult kiiresti, mitte järgmisel või ülejärgmisel päeval".


"Eziiliga me tunneme, et support on olemas ja kui mõni teema üles kerkib, siis saame kiirelt vastuse või tagasisidet, et asjaga tegeletakse" toob tootmisjuht Joosep välja. Lisaks märgib ta, et Eziil on aidanud HUUM'i meeskonnal vähendada aega, mis kulub infovahetusele teiste meeskonnaliikmetega kuna kõik vajalik info on ühtses süsteemis leitav. "Kui meil täna Eziili ei oleks, siis oleksime kindlasti reedeti väga suured närvipuntrad" sõnas Orav.
Loo autor: Eziil

Testi Eziil tootmistarkvara sobivust enda ettevõttele

©2020 All rights reserved. Eziil Production intelligence OÜ
Kontakt


  • Eziil Production Intelligence OÜ
  • info@eziil.com
  • 5346 5117
  • Jakobsoni 11, 71020 Viljandi