Eziil tootmistarkvara kasutamine müügiosakonnas
Eziili kliendi näitel

Probleem

15 töötajaga tootmisettevõte Harjumaalt oli enne Eziili kasutuselevõttu raskustes puuduliku infovahetusega müügi-ja tootmisosakonna vahel. Probleem seisnes selles, et müügiosakond ja tootmine asusid erinevates hoonetes ja tootmismeistril oli seetõttu puudulik ülevaade tellimustest. Sagedane oli probleem, et kliendile lubatud tarnekuupäevadest mindi üle, sest info ei jõudnud tootmisesse ja sealt tagasi. Esines ka juhtumeid, mille puhul saadeti ebatäpse informatsiooni tõttu kliendile vale toode. Kokkuvõttes kannatas kogu kliendikogemus

Lahendus

Ettevõte võttis kasutusele Eziili tarkvara, mis toimib müügi- ja tootmisosakonna vahelise ühenduslüli ja infoallikana. Eziili müügimooduli abiga on meeskond lahendanud järgnevad ülesanded:


✔️Tellimust jälgitakse Eziilis müügipakkumisest arveni

✔️Reklamatsioonid on registreeritud andmebaasi

✔️Müügiarved saadetakse raamatupidamistarkvarasse mõne klikiga

✔️Müügistatistika ja aruandlus on lihtsalt kättesaadav

Lahendus töös

Eziili tarkvara abil saab tootmismeister ilma andmete dubleerimiseta ülevaate müügiosakonna poolt sisestatud tellimustest. Lahendus võimaldab tootmisosakonnal oma tööd täpsemalt planeerida. Lisaks luuakse müügiosakonnalt tulnud hinna põhjal automaatselt saatelehed ja etiketid tänu millele on eksimused tarnes klientidele möödanik.

Eziili kasutavad igapäevaselt

©2020 All rights reserved. Eziil Production intelligence OÜ
Kontakt


  • Eziil Production Intelligence OÜ
  • info@eziil.com
  • +372 668 3095
  • Carl Robert Jakobsoni tn 11, 71020 Viljandi