Eziil tootmistarkvara kasutamine ostuosakonnas
Eziili kliendi näitel

Probleem

25 töötajaga tootmisettevõte Harjumaalt tegi enne Eziili kasutuselevõttu materjali tellimusi läbi erinevate kanalite - mõned tehti telefonitsi, mõned emaili teel. Kokkuvõttes puudus meeskonnal ülevaade sellest mida ja kust oli tellitud. Ülevaate puudumise tõttu olid sagedased olukorrad, kus autojuht unustas mõne toote ja külastas samal päeval kaks korda tarnijat või käis järjestikustel päevadel tema juures. Selle asemel, et sõite optimeerida ja kõik vajalik ühe korraga lattu transportida, kulutati aega ja raha üleliigsetele sõitudele ning aeg-ajalt esines ka seisakuid töös.

Lahendus

Ettevõte võttis kasutusele Eziili tarkvara, mis on saanud ostuosakonna jaoks ühiseks pidepunktiks ja infoallikaks. Eziili ostumooduli abiga on meeskond lahendanud järgnevad ülesanded:


✔️Päringud tarnijatele teostatakse läbi Eziili ja on kõigile nähtavad

✔️Eziili poolt kuvatakse ostusoovitus ettevõtte poolt määratud miinimum laokoguseni jõudmisel

✔️Ostuarved saadetakse raamatupidamistarkvarasse mõne klikiga

✔️Meeskonnal on ülevaade materjalide ostuhinna muutusest ja statistikast

Lahendus töös

Pärast Eziili rakendamist on ettevõte säästnud aega ja raha tänu sellele, et transporditöölisele antakse ette nimekiri tarnijatest, kuupäevadest ja kaubast, mida kellegi juurest tuleb tuua. Selliselt on tema sõidud tarnijate juurde läbimõeldud ja reaalsetele andmetele tuginevad.

Eziili kasutavad igapäevaselt

©2020 All rights reserved. Eziil Production intelligence OÜ
Kontakt


  • Eziil Production Intelligence OÜ
  • info@eziil.com
  • + 372 668 3095
  • Jakobsoni 11, 71020 Viljandi