Eziil MasterClass
Eziil MasterClass on mõeldud nendele tootjatele, kes soovivad oma ettevõttes juurutada tootmistarkvara
Eziili MasterClass on mõeldud nendele tootjatele, kes soovivad oma ettevõttes juurutada tootmistarkvara
Eziili MasterClass on 5-päevane intensiivne tootmistarkvara juurutamise koolitus, mille käigus osalejad tuuakse oma tavapärasest rutiinist välja uute teadmiste omandamist soosivasse Viljandisse.

5-päeva koos koolitaja Siim Sirel'i ja Eziili tiimiga annavad osalejatele kõik vajalikud baasteadmised oma tootmise digitaliseerimiseks.

Teiste teemade seas õpid MasterClassis digitaalse kontaktibaasi ehitamist, laosüsteemi korrastamist ja haldamist, tootmise planeerimist ning tellimuste haldamist. MasterClassi lõpuks on Sul olemas isiklik tootmistarkvara juurutusplaan, mis on mõeldud just Sinu tootmisele.

MasterClassi raames keskendutakse lisaks tootmise digitaliseerimise tehnilisele poolele selle protsessi inimlikule poolele.

Viie päeva jooksul õpitakse, kuidas kommunikeerida eesootavaid arenguid oma kolleegidele ja töötajatele selliselt, et ka nemad näevad selles kasu.

Arusaadavalt tekitavad muutused töökorralduses inimestes hirmu ja vahel ka vastupanu. MasterClassi läbinud oskavad kolleegidele ja töötajatele selgitada, miks on tootmistarkvara kasutusele võtmine oluline ja millisel moel see toetab neid nende igapäevatöös.

Vaatame, millised on levinumad reaktsioonid tootmistarkvara kasutuselevõtmisele tootmisettevõtetes ning kuidas nendega toime tulla selliselt, et kõik osapooled tunnevad, et nad on kaasatud.


Koolitus on mõeldud
MasterClassist saavad uusi teadmisi ja praktilisi nõuandeid:
Tootmisjuhid
Töödejuhatajad
Tehnoloogid
Infospetsialistid
Tootmisettevõtete tegevjuhid
Tootmise planeerijad
Tagasiside

Eziili tiimi ambitsioon on teha midagi enamat kui lihtsalt tootmistarkvara. Nende visioon on teha tarkvara, mis päriselt ka töötab ja aitab tootmisettevõtete probleeme lahendada ning seda pidevalt edasi arendada.


Martin Vahi
Kroonipuu OÜ

MasterClass’i vilistlane
Koolitaja

Siim Sirel on kogenud tootmisvaldkonna praktik, kes omab ülevaadet tootmisprotsessidest nii läbi tootmisinseneri, tootmisjuhi kui tarkvara juurutaja vaatenurga. Siim teab, millised on tootmistarkvara juurutamisel sagedased kitsaskohad ning kuidas neid edukalt ületada.

Siim annab oma tootmisalase tausta ja praktilise kogemuse toel osalejatele edasi praktilised oskused, kuidas tulemuslikult planeerida ja ellu viia tootmistarkvara juurutamist.

MasterClassi koolitaja Siim Sirel
Tagasiside

Kuna tarkvara on juba piisavalt mahukas, siis kliendi jaoks on see suur ajavõit ja parim ülevaade programmist ja kõigist funktsioonidest tervikuna.

Näiteks, mõne teisega mul seda luksust ei olnud, pidin ise puu struktuuri ükshaaval lahti klikkima ja eksperimenteerima.Pavel Shirokov
Brentex OÜ

MasterClass’i vilistlane
Broneeri koht MasterClassis
PS! Kohtade arv on piiratud ja need täituvad kiiresti.
MasterClass
Ühele osalejale
2500€ + KM

Sisaldab:
  • Majutust MasterClassi toimumise perioodil
 • Toitlustust MasterClassi toimumise perioodil
   • Ühiseid tegevusi Viljandi linnas väljaspool koolitust
   SOOVIN OSALEDA
   Broneeri koht MasterClassis
   Jäta meile oma kontaktandmed ja registreeru MasterClassi


   E-mail
   Ettevõtte nimi
   Kontaktisiku täisnimi
   Kontaktisiku telefon
   Võta meiega ühendust!
   info@eziil.com
   Tel: +372 668 3095
   Eziil Production Intelligence OÜ
   Jakobsoni 11,
   71020 Viljandi,
   Eesti
   ©2019 All rights reserved. Eziil Production intelligence OÜ
   Kontakt


   • Eziil Production Intelligence OÜ
   • info@eziil.com
   • 5346 5117
   • Jakobsoni 11, 71020 Viljandi