meist
Eziil arendab parimat digitaliseerimise tarkvara projektipõhisele metallisektori tootmisele
Asutajad Maido, Tiit ja Kaido arendasid aastaid tarkvaralahendusi erinevatele tootmise sektoritele. Iga kord oli väljakutse üldiselt sama. Raamatupidamise programmid olid tehtud raamatupidajatele ja liiga jäigad tootmisele. Samuti oli andmete sisestamine tohutult ajamahukas ning info jäi ühte süsteemi kinni. Selleks tuli arendada nende ERP lahenduste kõrvale erilahendusi, et töö oleks lihtsam, info liiguks ning oleks ülevaade.

Olles teinud seda juba üle kümne aasta hakkas välja kujunema muster. Nägemus lahendusest, mis võiks olla tootmisettevõttel. Lahendus, mis vastaks tootmise vajadustele mitte ei peaks ennast väänama raamatupidamise reeglite järgi ning ei istuks suletud süsteemis kinni. Asutajad võtsid oma aastatega kogutud teadmised kokku ja asutasid Eziili, et üheskoos luua parim tarkvara lahendus tootmise info süstematiseerimiseks, et Sul oleks alati olemas reaal ajas ülevaade sellest, mis toimub.
Aastatega on Eziil kasvanud aga fookus on alati sama, tootmine. Oleme viinud teraviku veelgi täpsemaks keskendudes esimeses järjekorras projektipõhisetele metalli tootjatele. Meie tootmise fookust tõestab ka see, et 90% meeskonnast on tootmise taustaga. Nad on olnud ise tootmises, ise reaalselt pidanud tegema otsuseid. Teavad mida tähendab kui pead otsustama aga sul puudub ülevaade. Arvad, aga ei tea. Teades seda valu ongi meie visioon anda kontroll tagasi inimeste kätte, et Sina juhiksid tootmist mitte tootmine sind. Selleks ongi Sul vaja reaalajas ülevaadet, et saaksid teha andmetel põhinevaid otsuseid.
Eesti Vabariigi president
Kersti Kaljulaid külastab Eziili
Eziili asutajad Kaido, Maido ja Tiit koos sõpradega pre-seed investeeringu avalöögi üritusel
Prototroni võitja Eziil
Eesti-Norra 1.7M€ koostööprogrammi "Green ICT" avalöögiürituse külastus VMT-sse koos partneritega
Eesti ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister
Andres Sutt külastab Eziili
Eziil koos sõpradega Viljandi Järvejooksul
Saa tuttavaks Eziili asutajatega
 • Maido Janke
  Juhataja, kaasasutaja
  Maidol on 20 aastat tootmise kogemust. Arendanud IT süsteeme, juurutanud ERP süsteeme kui ka ise reaalselt omanud ja juhtinud tootmist. Kõike seda alati ühe ja sama fookusega. Luues süsteeme ja süstematiseerides, et keskkonnas oleks selgus ja ülevaade, et oleks võimalik kollektiivselt kasvada järgmisele tasemele. Komplektsetele probleemidele läheneb oma hea suhtlusoskuse ja laiade teadmistega, oskab inimesi motiveerida ja inspireerida võtma ette väljakutseid. Väärtustab avatud mõtlemist ja oskust näha suuremat pilti.
 • Kaido Karu
  Tootejuht, kaasasutaja
  Kaido on töötanud IT sektoris üle 20 aasta. Puutunud kokku ERP juurutusete ning infosüsteemide arhitektuuri loomise ja projektijuhtimisega. See on andnud talle võime saada aru väga detailsel tasemel äriprotsessidest ning arendada välja oskuse näha põhjus- tagajärg seoseid. Ülimalt vajalikud omadused loomaks siia maailma midagi sellist, mida veel pole olemas.
 • Tiit Remmel
  Tehnoloogiajuht, kaasasutaja
  Tiit on IT sektoris töötanud üle 16 aasta, millest 7 aastat on ehitanud tootmistele suunatud infosüsteeme. Lahendusi, mis võimaldavad inimestel üheskoos saavutada rohkem läbi koostöö ning võimalus protsesse automatiseerida. Need kogemused on andnud talle avatud mõtlemise, millega suudab võtta ette raskeid väjakutseid, õppida kiirelt uue teema selgeks ning leida sellele lahendus. Tõenäoliselt seepärast väärtustab kõrgelt kommunikatsiooni ja meeskonnatööd.
Saa tuttavaks Eziili meeskonnaga
 • Hannes Ilves
  Müügiesindaja
 • Erki Jeedas
  Eziil Standard Business Manager
 • Jaak Veebel
  Eziil Project Business Manager
 • Kauri Raba
  Arendaja
 • Mirko Gedvil
  Arendaja
 • Jaan Oras
  Arendaja
 • Karmen Tender
  Kasutajatoe spetsialist
 • Krista Viira
  Turundusassistent
 • Riiko Kaseorg
  CSO
 • Sigrid Janke
  Coach
Meie mentorid
 • Sergei Anikin
  Tehnoloogiajuht
  Pipedrive
 • Rein Lemberpuu
  Tegevjuht ja asutaja
  Contriber
Uhkusega meie taga
Klienditugi
Oleme siin, et aidata, lahendada ja juhendada.

Alusta 14 päevase proovi versiooniga BOM-ist, et saada kätte tunnetus

*Krediitkaart pole nõutud