Jäta meile tagasisidet läbi rakenduse ja viime Eziili koos uuele tasemele!
Tähelepanelikud Eziili kasutajad on kindlasti märganud, et mitmed vaated Eziili tarkvaras võimaldavad jätta meile tagasisidet. Aktiivsemad on jõudnud küsida, milleks me seda tagasisidet kasutame.
Me soovime koostöös Eziili kasutajatega luua maailma parima tootmistarkvara

Me hindame oma meeskonnas kõrgelt inimeste soovi areneda ja kasvada iga päevaga paremaks inimeseks. Sama suhtumisega arendame me ka Eziili tarkvara. Meie eesmärk on luua maailma parim tootmistarkvara, mis aitab tootmisettevõtetel teha tulemusi.

Selleks, et oma eesmärgini jõuda on oluline, et me arendame Eziili tarkvara koos inimestega, kes seda igapäevaselt kasutavad. Seetõttu oleme loonud võimaluse anda meile tagasisidet läbi tarkvara.
Tänane tagaside aitab luua homset Eziili

Me arvestame iga mõttega, mida Eziili kasutajad meiega jagavad ning kasutame saadud tagasisidet tarkvara järgmise versiooni arendamisel.

See tähendab, et me oleme üheskoos oma kasutajatega arendamas Eziili järgmist taset. Tänu kasutajate poolt jagatud tagasisidele saame me luua kasutajasõbralikud vaated ning protsessid. Seega, isegi kui iga jagatud mõte ei loo nähtavat muutust tarkvara tänases versioonis, siis aitab see meil luua tuleviku Eziili.
Alex Tsusovlanov
Tootejuht @ Eziil
©2020 All rights reserved. Eziil Production intelligence OÜ
Eziil Production Intelligence OÜ+372 668 3095

Carl Robert Jakobsoni tn 11, 71020 Viljandi
KLIENDITUGI
+372 668 3060
There is no design without discipline. There is no discipline without intelligence.
Curiosity about life in all its aspects, I think, is still the secret of great creative people.