5 olukorda, kus tekib vajadus reaalajas tootmisülevaate järele


Maido Janke
Oli aeg kui tootmisest ülevaate saamine tähendas jalutuskäiku tootmises. Mõne jaoks oli see reaalsus 10 aastat tagasi, teisele ehk alles möödunud nädalal. Tänases olukorras ei ole tootmises jalutamine paljudele meist enam mõeldav. Mida sellises olukorras teha?

Kas tootmisülevaate omamine distantsilt võiks lisaks globaalsele kriisile ka teistes oludes vajalik olla ? Paljudele tootjatele on selline seis täna sunduslik, kuid leidub tootjaid, kelle jaoks oli see igapäevane valik enne kriisi.

5 olukorda, kus tekib vajadus reaalajas tootmisülevaate järele


 1. Soovid hoida oma tiimi minimaalsena, liigud ise palju ringi ja jõuad arvuti taha alles õhtul. Jah, see ehk pole täna teema, aga kindlasti igaüks tunneb ennast ära. Selleks ajaks, kui sina jõuad maha istuda, et vaadata, analüüsida, mõelda ning teha järgmist plaani on meeskond juba kodus. Kas poleks hea, kui avad käigu pealt Eziili ja näed tänast tootmise progressi ja saad koostada järgmise plaani?

 2. Tootmine ja kontor ei asu samas asukohas. See on paljude jaoks täna igapäev. Osadele positsioonidele nagu näiteks müügispetsialistid või tehnoloogid polegi võimalik väljaspool tõmbekeskusi inimesi leida. Müük peab olema väga liikuv, eriti kui müük toimub Eestist välja. Tööd tuleb koordineerida distantsilt ja müügitiim soovib teada, kas kõik asjad on plaanipäraselt välja minemas. Kas poleks tore seda kõike näha Eziilist täpselt siis, kui vajadus tekib?

 3. Oled juba jõudnud järgmisele tasemele, sul on mitmeid tootmisüksuseid erinevates kohtades. Võibolla oled liigutanud mõned tootmisüksused Eestist välja. Kohtadesse, kus on vajalik kompetents, odavam tööjõud või paremad tarneahelad. Fakt on see, et kõikjale ise kohale ei jõua. Mõtle kui lihtne, kui tootmisülevaate saamiseks on kõige suurem pingutus ainult Eziili tarkvara avamine ja ongi reaalajas pilt ees.

 4. Müügiosakond või juhtimine erinevast riigist, koostööd teevad omavahel erinevat keelt kõnelevad inimesed. Tekivad hoopis uued väljakutsed. Kuidas ja kas üksteisest aru saadakse, kuidas tagada, et midagi tõlkes kaduma ei läheks. Näeme juba täna, kuidas mitmetes tootmistes on tootmisjuhid väljastpoolt Eestit või tootmistöötajad erinevatest riikidest. Siin on oht, et oluline info läheb tõlkes kaduma. Eziili tarkvara võimaldab inimestel rääkida faktidest ja näevad tänu sellele ühte pilti olenemata sellest, millist keelt nad räägivad.

5. Kaugtöö toob palju uusi väljakutseid, millest põhilised on planeerimine, kommunikatsioon ja efektiivsus. Täpselt need asjad, mida me kogesime ise kaugtööle minnes. Eziili tarkvara aitab siinkohal ühtse protsessiga, mis võimadab meeskonnal keskenduda olulisele. Kaugtöö on viimastel päevadel meile kõigile sunduslik lahendus, kuid see paratamatult tulevik. Kompetentsi pole alati võtta sealt, kus seda on vaja ning tööd tuleb koordineerida piiride üleselt. Eziil pakub selleks raamistiku, milles tootmisettevõtted saavad tegutseda.

Tänases olukorras, kus seoses viiruse levikuga rakendatakse suures mahus kaugtööd on oluline tagada meeskonna jaoks selge plaan, kommunikatsioon ja efektiivsus tegevustes. Info peab liikuma kontorist tootmisesse ja tootmisest tagasi osapooltele. See on täpselt see, mida Eziil teeb!

Eelis on kõigil neil tootmistel, kes sellist töötamise mudelit on eelnevalt praktiseerinud. Nad pole seda ehk teinud teadvustatult, kuid neil on vajalikud oskused, kuidas sellises olukorras navigeerida. See eeldab väga selget tööde jaotust ja prioriteete, et kõik saaks õigeks ajaks tehtud.

Mida teha, kui kaugtöö on sinu tootmises uus nähtus, kuid kohe on vaja teha otsustavaid samme?

Siin saab Eziil sulle appi tulla, sest me:

 • suudame Eziili sobivust tootmisele kaardistada kiire 30-minutilise kõne jooksul;

 • ehitame sinu andmete põhiselt esmase demoversiooni lahendusest;

 • tunneme tootmisi ja ehitame sulle sobiva tootmisülevaate lahenduse;

 • hindame sinu võimekust ja ei koorma sind asjadega üle;

 • koostame plaani, et investeering oleks optimaalne ja risk maandatud;

 • toetame sind juurutusprotsessi jooksul;

 • jagame sinuga video- ja infomaterjali, kuidas jõuda tulemuseni.

Kõike seda tehakse distantsilt ja võimalikult kuluefektiivselt.

Protsess on tehtud lihtsaks, et sul oleks võimalik alustada juba täna.


Tsiteerides härra Jaan Puusaagi: "Head kriisi ei tohi lasta raisku minna!".


Kui soovid teada, mis on kõige lihtsam viis alustamiseks, siis vaata meie webinari või kirjuta meile!
Maido Janke
CEO @ Eziil
Küsi personaalset demo
Koostame ühe teie toote põhjal Eziili demobaasi ja näitame, kuidas töötab Eziil teie tootmises
©2020 All rights reserved. Eziil Production intelligence OÜ
Kontakt


 • Eziil Production Intelligence OÜ
 • info@eziil.com
 • +372 668 3095
 • Carl Robert Jakobsoni tn 11, 71020 Viljandi