Peagi tulekul!
Eziili veebiseminar
Selgub peagi!
Kell
Veebis
Tasuta
VEEBISEMINARIDEST
Meie veebiseminarid käsitlevad erinevaid teemasid, nagu reaal-ajas tootmisülevaate saamine, tootmise tehnoloogia ettevalmistamisele kuluva aja vähendmine ning ostuprotsessi muutmine lihtsamaks ja läbipaistavaks. Valime ja uuendame oma seminaride teemasid vastavalt meile jõudnud ettepanekutele ja soovidele. Jälgi meie kodulehte ning sotsiaalmeedia kanaleid, et olla kursis järgmise seminari toimumisajaga!
Soovid osaleda meie järgmisel veebiseminaril?
Jäta meile oma meiliaadress ning me saadame Sulle info meie järgmise veebiseminari toimumise kohta.
Soovid järgi vaadata Eziili BOM veebiseminari?
Jäta meile oma meiliaadress ja meie saadame Sulle ligipääsu salvestusele!
Meid juba kasutavad
Webinari läbiviijad
Maido Janke
Maido on töötanud erinevates tootmistes juba üle 20 aasta. Olnud nii ERP süsteemide juurutaja, kui ka ise tehase juht ja omanik. See andis talle kogemuse, kui piinarikas on teha päevast päeva juhtimisotsuseid arvamuste pealt. Teadmata infot. See väljakutse motiveeris kutsuma kokku teised Eziili asutajad, et panna kogu aastate pikkune kogemus kokku üheks lahenduseks, mis annaks tootmisest reaalajas ülevaate.
LinkedIn
Jaak Veebel
Jaak on töötanud projekti põhistes metalli tootmistes üle 17 aasta erinevates positsioonides. Õppis masina ehitust ja alustas oma teekonda VMT-st tehnoloogina. Sealt liikus edasi tehnoloogide osakonna juhiks, sealt edasi osakonna meisteriks ning olnud ka tootmistjuht ja tehase juht. See on andud talle suurepärase ülevaate kõigist positsioonidest ja seal olevatest valudest. See omakorda annab talle võimaluse rääkida oma kogemusest, kuidas Eziil BOM aitab neid väljakutseid lahendada.
LinkedIn
Küsimuste korral võtke ühendust
maido.janke@eziil.com jaak.veebel@eziil.com