Eziil Production Intelligence OÜ osaleb Eesti-Norra koostööprogrammis "Green ICT"
Meil on rõõm teatada, et saime positiivse rahastusotsuse Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse poolt läbiviidava Eesti-Norra koostööprogrammi "Green ICT" esitatud taotlusele. Tuginedes meie idee spetsiifikale võistlesime tööstus-ja rohetehnoloogia kategoorias.
Projekti eesmärk:

Eziil Production Intelligence OÜ arendusidee eesmärgiks on oma olemasoleva tootmistarkvara EZIIL edasiarendus ning terviklahenduse väljatöötamine. Toote terviklahendus aitab senisest veelgi efektiivsemalt kaasa tootmisettevõtete tööde planeerimisele ning automatiseerituse kasvule. Arendatav platvorm on kasulik eelkõige tootmisega tegelevatele ettevõtetele metalli- ja puidusektoris, kelle eesmärgiks on oma tootmisprotsesse efektiivsemaks ja loodussõbralikumaks muuta ning selle läbi kulusid alla tuua. Tulevikus on Eziil Production Intelligence OÜ meeskonnal plaanis oma tarkvara pakkuma hakata ka teiste sektorite tootmisettevõtetele.

Projekti oodatavad tulemused:

EZIIL tootmistarkvara jaoks arendatavad funktsionaalsused aitavad muuta projektipõhiste tootmisettevõtete tööd tõhusamaks, parandades tootlikkust ja tarnetäpsust nii tarnijate kui ka ettevõtte jaoks. Samuti vähendab EZIIL'i kasutamine laovarude koormust. Tootmise haldamine läbi EZIIL tarkvara suurendab tellimuste haldamise võimekust ning sellest tulenevalt väheneb osakondade vahelisest teabevahetusest tingitud vigade arv ja töötajate stressitase.

Projekti tulemusena:

• EZIIL tootmistarkvara on modulaarne ja paindlik järgides tööstusstandardeid. Lisaks standardiseeritud osadele võimaldab EZIIL moodulite / komponentide kiiret ning paindlikku kavandamist ja integreerimist, vastates tootmisettevõtete vajadustele.
• EZIIL tootmistarkvara võimaldab kiiret ja paindlikku integratsiooni teiste ettevõttes kasutatavate süsteemide (raamatupidamistarkvara jms) ja riistvaraga.
• EZIIL tootmistarkvara on disanitud viisil, et seda saaks osade kaupa kasutada, võimaldades lisamoodulite kiiret ja paindlikku integreerimist.
• EZIIL tootmistarkvara võimaldab kiiret juurutamist madalamate kuludega.
• EZIIL tootmistarkvara suudab mõõta kasutajate ökoloogilist jalajälge, pakkudes toodetud toodetele CO2 valideerimise sertifikaati.

Partnerid:

Mobi Lab OÜ

Throgate Digital OÜ

Energex Energy Partners OÜ

Nordic Shelter Production OÜ

Nordic Shelter AS

VMT Tehased AS

Eelarve: 1 733 862€

Periood: 30 kuud. 01.08.2020-31.01.2023
©2020 All rights reserved. Eziil Production intelligence OÜ
Eziil Production Intelligence OÜ+372 668 3095

Carl Robert Jakobsoni tn 11, 71020 Viljandi
KLIENDITUGI
+372 668 3060
There is no design without discipline. There is no discipline without intelligence.
Curiosity about life in all its aspects, I think, is still the secret of great creative people.